Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 1991. gads, Nr. 4
Raksta nosaukums: Lappuse bērniem
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā Svētdienas skolas vecākās grupas bērni atbild uz jautājumu: „Ko man deva šis gads Svētdienas skolā?”

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 1991. gads, Nr. 6
Raksta nosaukums: Lappuse bērniem
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā Svētdienas skolas bērni atbild uz jautājumu: „Ko man stāsta Adventes svecītes?”

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 1993. gads, Nr. 14
Raksta nosaukums: Lappuse bērniem
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā varam ieskatīties dažās vēstulēs, kuras Svētdienas skolas bērni rakstījuši skolotājai Ivetai.

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 1995. gads, Nr. 19
Raksta nosaukums: Pie Gaismas še citus vest
Raksta īss kopsavilkums: 1995. gada 26. februārī draudzes Svētdienas skola atzīmēja dzimšanas dienu – desmit gadus kopš tās nodarbības notiek regulāri reizi nedēļā baznīcā. Rakstā skolotāja Rute Bikše stāsta par to, kā noritējušas šīs dzimšanas dienas svinības, par īpašo šim notikumam par godu veidoto izdevumu un ciemiņiem.

Lasīt raksta 2.daļu :::

Lasīt raksta 3.daļu :::

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 1995. gads, Nr. 22
Raksta nosaukums: Ko mums Adventes laikā vēl Svētdienas skolas bērni?
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā varam uzzināt, ko mums Adventes laikā vēl Svētdienas skolas bērni.

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 1997. gads, Nr. 28
Raksta nosaukums: Par Svētdienas skolas nometni Jaunpiebalgā
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā Maija un Anda stāsta par Svētdienas skolas nometnē Jaunpiebalgā piedzīvoto. Varam lasīt Alda Pavloviča īpaši šim notikumam par godu sacerētu dzejoli. Vēl savās atziņās dalās Elita Hila un arī Ģederts Jirgensens, kas šajā nometnē pirmoreiz iejutās skolotāja lomā puišiem vecumā no 8 līdz 10 gadiem. Visi raksta autori atzīst, ka šī nometne ir bijusi PIEDZĪVOJUMS!

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 1998. gads, Nr. 35
Raksta nosaukums: Svētdienas skolā
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā Svētdienas skolas skolotāji Iveta G., Dagnija un Jānis B. dalās pārdomās Svētdienas skolā notiekošo un dažādajām tās aktivitātēm un arī par to, ar kādām grūtībām viņiem jāsaskaras kā skolotājiem.

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 1999. gads, Nr. 37
Raksta nosaukums: Kāda bērna desmit lūgumi saviem vecākiem
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā Edīte Lūse – Svētdienas skolas skolotāja un trīs bērnu māmiņa – uzrunā ticības brāļus un māsas Ģimenes un Mātes dienā un aicina ieklausīties desmit kāda bērna lūgumos saviem vecākiem. Tātad šo rakstu īpaši iesakām izlasīt vecākiem!

Lasīt rakstu :::

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 1999. gads, Nr. 38-39
Raksta nosaukums: Bērnu lappusīte
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā Svētdienas skolas bērni dalās ar mums savos iespaidos par nometni.

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 2000. gads, Nr. 42
Raksta nosaukums: Svētdienas skolas nometne
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā skolotāja Iveta Godiņa stāsta par vasaras nometnē piedzīvoto, sasniegtajiem rekordiem, dalībnieku skaitu un jaunumiem gaidāmajā mācību gadā.

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 2000. gads, Nr. 44
Raksta nosaukums: Hronikas vietā – Nedēļa baznīcā – Otrdienas vakari
Raksta īss kopsavilkums: Jēzus baznīcā katru dienu notiek kādi pasākumi, un otrdienu vakari pieder Svētdienas skolā. Rakstā ir sniegts ieskats par to, kādas pārmaiņas notiek baznīcā šajos vakaros, jo šajā mācību gadā Svētdienas skolā mācās 260 bērni!

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 2001. gads, Nr. 46
Raksta nosaukums: Vasaras nometne Kandavā
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā Ilze Kolma stāsta par saviem pārdzīvojumiem un piedzīvojumiem Svētdienas skolas un draudzes nometnē. Ilzes atziņa: nepadoties vienkāršu šķēršļu priekšā (pat ja tiem ir garas astītes) un Jēzus nekad neved strupceļā.

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 2001. gads, Nr. 47
Raksta nosaukums: Ceļojums 2002. gadā
Raksta īss kopsavilkums: Raksta nosaukums atspoguļo Svētdienas skolas lozungu šajā mācību gadā. Rute Bikše stāsta, kā 8. janvārī visa Svētdienas skola devās īpašā ceļojumā, kurā daudz ko varēja uzzināt un piedzīvot.

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 2002. gads, Nr. 49
Raksta nosaukums: Smiltene
Raksta īss kopsavilkums: Rakstā skolotāja Rute Bikše stāsta par gaidāmo Svētdienas skolas un draudzes vasaras nometni Smiltenē, kuras tēma būs KRĀSAS.