Jēzus draudzes jaunieši

Tikšanās piektdienās, pl. 19:00 (no septembra līdz maijam).

Vecuma ierobežojums ir diezgan nosacīts: 14 - 30 gadi. Aicināti visi, kuri jūtas piederīgi!

Jauniešu vakaros satiekas daudzi atšķirīgi jaunieši, kas dzied, slavē Dievu, klausās liecības un paši liecina, lasa Bībeli un pārrunā sev svarīgus jautājumus par kristīgo dzīvi, kā arī mācās veidot praktiskas attiecības ar Dievu. Jaunieši ir liecinieki tam, cik ļoti izmainās dzīve, to pilnībā uzticot Jēzum.

Neatņemama jauniešu dzīves sastāvdaļa ir sadraudzība, kas notiek arī ārpus jauniešu vakariem. Nu jau kā tradīcija ir izveidojusies puišu/meiteņu pasākumu rīkošana, kuros katra grupa izvēlas, kā pavadīt laiku atbilstoši savām interesēm, pārrunājot sev aktuālas tēmas kompānijā, kurā var brīvi dalīties ar savu viedokli. Laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu tiek rīkota balle, uz kuru aicināti ir arī draugi. Gatavojoties Kristus Augšāmcelšanās svētkiem, jaunieši pulcējas Klusās sestdienas vakarā, lai kopīgi sagaidītu Lieldienu rītu. Vasaras laikā, kad jauniešu vakari nenotiek, iecienīti ir sportiskāki pasākumi Lucavsalā. Katru vasaru tiek rīkots arī laivu brauciens.

Jauniešu kalpošanas vadītāja – Elizabete Čodare.

Par plānotajiem pasākumiem vari uzzināt Facebook.