RĪGAS JĒZUS EV.LUT. DRAUDZES VASARAS NOMETNE 2019

"Ja vien Tu esi manā laivā"

LAIKS: no 2019. gada 29.jūlija līdz 2.augustam (no pirmdienas rīta plkst. 10 līdz piektdienas plkst.17)

VIETA: Atpūtas komplekss “Lejastiezumi”, Usmas ezera krastā www.usmaslejastiezumi.lv)

DALĪBAS MAKSA

Draudzes locekļiem, viņu bērniem un Svētdienas skolas audzēkņiem:

NAMIŅĀ

·       1 diena =21,10 EUR;

·       5 dienas = 95 EUR;

·       Bērniem (4-6 gadi)- atlaide 50%.

SAVĀ TELTĪ:

·       1 diena =17,00 EUR;

·       5 dienas =75 EUR;

·       Bērniem (4-6 gadi)- atlaide 50%.

Ciemiņiem:

·       Namiņā: 1 diena = 25,50 EUR; 5 dienas = 115,00 EUR. Bērniem (4-6 gadi) - atlaide 50%.

·       Savā teltī: 1 diena = 21,50 EUR; 5 dienas = 95eEUR Bērniem (4-6 gadi) - atlaide 50%.

ATLAIDES

Visiem tiem, kuri nometnē piedalās kādā kalpošanā (sīkāk interesēties pie nometnes vadītājas vai kancelejā).

DRAUDZES ĢIMENĒM*

Dāvinām jums, ja piedalāties visu nometnes laiku- dalības maksa ģimenei – 285,00 EUR(namiņā), savā teltī – 225,00 EUR.

*ģimene = vecāki un bērni. Šeit neietilpst vecvecāki, krustvecāki vai pilngadīgi bērni, kas paši pelna. Draudzes ģimene – tāda ģimene, kas ir Jēzus draudzes sarakstos.

VISIEM CENĀ IETILPST: dzīvošana kopīgajās istabiņās, gultas veļa, sega, spilvens, ēšana 4-četras reizes dienā, izdales materiāli, piedalīšanās interešu grupās un citās kopīgajās aktivitātēs.

Iespējams, ka gultas pietiks visiem, bet lūdzam vienu nedēļu pirms nometnes sākuma sazināties ar Dainu, kas dalībniekus sadala pa istabiņām, tel. 25954242.

REĢISTRĒŠANĀS UN MAKSĀŠANA

No 2019. gada 16. jūnija  līdz 21. jūlijam draudzes kancelejā.

Dalības maksu par nometni var samaksāt draudzes kancelejā, par apliecinājumu saņemot stingrās uzskaites kvīti (ne caur bankas kontu). Maksāšanas brīdī dalībnieku vārdi un uzvārdi pa attiecīgām vecuma un interešu grupām tiek reģistrēti dalībnieku sarakstā, tādā veidā atvieglojot nometnes organizatoru darbu.

KALPOŠANA

Arī Tu vari būt noderīgs nometnes norisē! Ir vajadzīgi - bērnu ģimenīšu skolotāji, Bībeles stundu vadītāji, interešu grupu vadītāji, sporta spēļu organizētāji, palīgi saistībā ar tehniku, mūziķi u.c.

ZIEDOŠANA

Aicinām padomāt par kāda trūcīgāka bērna vai ģimenes atbalstīšanu, jo izšķirošs var būt arī pavisam neliels ziedojums! Sirsnīgs paldies visiem par atbalstu!

TUVĀKA INFORMĀCIJA, JAUTĀJUMI, PALĪDZĪBA

Nometnes vadītāja Zane Bikše (tel. 28363516, e-pasts: info@jezusdraudze.lv)

LĪGUMS STARP DRAUDZI UN VECĀKIEM

NOTEIKUMI