Rīgas Jēzus ev. lut. draudzes VASARAS NOMETNE 2022
Draudzes nometne "KOPT un SARGĀT" notiks no 18. -22. jūlijam, viesu nama kompleksā "Kurzemes Rezidence".

Aicināts ir ikviens, kas vēlās piedzīvot sadraudzību ar citiem draudzes locekļiem, lekcijas par nometnes tēmu, kopīgus muzikālos pielūgsmes brīžus, dažādas radošas un garīga satura aktivitātes piecu dienu garumā, ainaviskā vietā netālu no Talsiem.

Pieteikšanās nometnei ŠEIT:
1. Elektroniski aizpildot anketu https://ej.uz/jdnometne2022
vai
2. Pie draudzes lietvedes kancelejā (Elijas ielā 18), aizpildot anketu.

SVARĪGI!
  • Lai piedalītos nometnē ir jāaizpilda anketa;
  • Lai piedalītos nometnē ir jāsamaksā nometnes dalības maksa;
  • Dalībniekiem, kas būs pieteikušies nometnei, bet nebūs veikuši apmaksu, netiks rezervēta vieta istabiņās;
  • Cenas ir spēkā līdz 30. jūnijam. No 01. jūlija cena par nometni būs par 10% augstāka;
  • Pieteikšanās līdz 10. jūlijam  (vēlāk pieteikumi dalībai vairs netiks pieņemti)

Ieplāno nometni un tiekamies vasarā!

Sīkāka informācija pie nometnes vadītājas Zanes ( 2 8363516,  zanebikse1@gmail.com)