Pirms mūsu draudzes vasaras nometnes es vairākkārt nācu draudzes priekšā dievkalpojuma informācijas daļā, lai pastāstītu, kā gatavojamies nometnei, informētu par vieslektoriem, kurus dzirdēsim, aicinātu piedalīties nometnē un saukt līdzi draugus un tuviniekus, kā arī aicinātu lūgt par šo laiku, ko Dievs mums visiem dāvā.

Tagad no sirds noliecu galvu pateicībā Tā Kunga priekšā par visu, visu labo, ko no Viņa šajā laikā saņēmām: par pasargāšanu, par bagātīgajām Dieva vārda atziņām, par svētību ar finansēm, par katru dalībnieku, īpaši tiem, kas starp mums bija pirmo reizi, un par uzklausītajām klusajām lūgšanām... Pateicos arī visiem nometnes darbiniekiem, kas ar prieku kalpoja citiem ar tām dāvanām, ko Dievs viņiem devis!

Vēlos izmantot iespēju, lai izsludinātu jau nākamā gada Jēzus ev. lut. draudzes vasaras nometni: tā notiks 2017. gadā no 23. līdz 28. jūlijam atpūtas kompleksā „Silmači”.

Pateicībā

nometnes vadītāja Rute