RĪGAS JĒZUS EV.LUT. DRAUDZES VASARAS NOMETNE 2018

Ko man darīt, Kungs, ar BRĪVĪBU

LAIKS: 2018. gada 23.-26. jūlijs (pirmdienas rīts no plkst. 10 – ceturtdienas vakars plkst. 18)

VIETA: Usmas ezera atpūtas komplekss “Lejastiezumi”.  Rendas pag., Kuldīgas novadā. ( skatīt: www.usmaslejastiezumi.lv )

DALĪBAS MAKSAS

Draudzes locekļiem, viņu bērniem un Svētdienas skolas audzēkņiem:

1 diena = 21,25 eur; 4 dienas = 85 eur. Bērniem (4-6 gadi) - atlaide 50%.

Draudzes locekļiem, viņu bērniem, kas dzīvos savā TELTĪ,

maksa par 1 dienu = 16,25 eur; 4 dienām = 65 eur. Bērniem (4-6 gadi) - atlaide 50%.

CIEMIŅU DALĪBAS MAKSAS

• 1 diena = 26,25 eur; 4 dienas = 105 eur. Bērniem (4-6 gadi) - atlaide 50%.
  • Dzīvojot savā teltī: 1 diena = 21,25 eur; 4 dienas = 87 eur. Bērniem (4-6 gadi) - atlaide 50%.

VISIEM CENĀ IETILPST: dzīvošana kopīgajās istabiņās, gultas veļa, sega, spilvens (izskatās, ka mums visiem varētu pietikt gultas, bet pēdējā nedēļā, kad visi jau pieteikušies, lūgums sazināties ar Dainu, kas sadala dalībniekus pa istabiņām tel. 25954242 ), ēšana 4 reizes dienā, izdales materiāli, piedalīšanās interešu grupās un citās kopīgajās aktivitātēs.

ATLAIDES skolotājiem, interešu grupu vadītājiem, mūziķiem un draudzes ģimenēm (interesēties pie nometnes vadītājas vai kancelejā)

DRAUDZES ĢIMENĒM*

Dāvinām jums atlaidi, ja piedalāties visu nometnes laiku - dalības maksa ģimenei –260 eur (namiņos), ja dzīvojat savā teltī = 200 eur.

*ģimene = vecāki un bērni. Šeit neietilpst vecvecāki, krustvecāki vai pilngadīgi bērni, kas paši pelna.

Draudzes ģimene – tāda ģimene, kas atrodama Jēzus draudzes sarakstos.

REĢISTRĒŠANĀS UN MAKSĀŠANA: no 2018. gada 17. jūnija – 15. jūlijam draudzes kancelejā.

Dalības maksu var samaksāt TIKAI kancelejā! (ne caur bankas pārskaitījumu)

KALPOŠANA: varbūt arī Tu vari būt noderīgs nometnes norisē?!!! Vajadzīgi - bērnu ģimenīšu skolotāji, Bībeles stundu vadītāji, interešu grupu vadītāji, sporta spēļu organizētāji, dekorētāji, palīgi pie uzkopšanas un saimniecībā – padomā un liec lietā savus talantus!

ZIEDOŠANA: aicinām padomāt par kāda trūcīgāka bērna vai ģimenes atbalstīšanu, jo izšķirošs var būt kaut pavisam neliels ziedojums! Sirsnīgs paldies visiem par jūsu atbalstu!

TUVĀKA INFORMĀCIJA, JAUTĀJUMI, PALĪDZĪBA

Nometnes vadītāja Rute Bikše, mob. 25959533; sūtīt e-pastu >>>