Aicinām it visus – bērnus, vecākus, vecvecākus un draugus – uz Jēzus draudzes Svētdienas skolu!

Jēzus draudzes Svētdienas skola nav tikai skola. Tā ir labākā vieta, lai atrastu jaunus draugus, iemācītos dziesmas, lasītu Dieva Vārdu, svinētu svētkus un pats galvenais – iepazītu mūsu Labāko Draugu Jēzu!

Ļoti gaidīsim Tevi uz nodarbībām no septembra līdz maijam: katru otrdienu, plkst. 18.30, Jēzus baznīcā (Elijas ielā 18, Rīgā). Nodarbības bērniem notiek atbilstošās vecuma grupiņās. Paralēli notiek nodarbības vecākiem vairākās grupās. Savukārt plkst. 17:30 ir mīļi gaidīti visi dziedātgribētāji bērnu korītī.

Nāc pats un aicini līdzi draugus!

Vēl aktuālu informāciju par notikumiem Svētdienas skolā skati šeit: http://www.facebook.com/JDsvetdienasskola

P.S. Vasarā, protams, atpūšamies.