Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" maija izdevumu >>>

Draudze - talantu kalve

Domājot par talantiem mūsu draudzē, šoreiz nolēmām intervēt nevis kādu konkrētu ģimeni vai draudzes cilvēku, bet gan vairākus. Pie tam, katru lūdzām izteikties par citiem draudzes cilvēkiem un viņu talantiem. Mēs jau zinājām, ka Jēzus draudzē ir daudz talantīgu cilvēku, taču bijām pārsteigti par šo talantu daudzpusību un uzzinājām daudz ko jaunu! Lūk, dažus no mūsu talantiem izceļam gaismā.

Atbildes apkopoja Lelde Kupce

Taiga Alpe

Bērniņu mīlēta Svētdienas skolas skolotāja mazajā grupiņā, floriste – gan ikdienā, gan uz laulībām dievnamā, neskaitāmas radošās interešu grupas nometnēs, nemitīgs radošuma gars. T.s. „zaļie pirkstiņi” – ziedi Taigu klausa. Grandiozo Adventes vainagu pinēja.

Varis Kārkls

Fizioterapeits, masāžu speciālists, mūziķis, ērģelnieks, lielisks vīrs un tētis. Uzticams. Masieris, C kategorijas īpašnieks. Tik vienkāršs, bez jebkādas uzspēles. Ar viņu varētu iet izlūkos!

Evija Godiņa

Skaistas apsveikumu kartiņas, plakāti, radošas interešu grupas nometnē, lieliska pasākumu organizatore, režisore, stiliste, prot ieraudzīt parastas lietas īpašā veidā, un māk tās pasniegt atraktīvi. „Mākslinieciskā acs” maketēšanā un noformēšanā.

Spēja pateikt tieši, bez aplinkiem un patiesi. Talants piešķirt lietām „odziņu”. Dizainere it visā. Varētu uzvilkt arī maisu – izskatītos stilīgi un eleganti!

Didzis Ziemelis

Restaurators, krāsotājs, jebkuru darbu izdarīs pamatīgi un rūpīgi, pārzina arī vēstures lietas un daudz lasa. Izpalīdzīgs. Pacietīgs, rūpīgs, piešķirs pabeigtības sajūtu jebkurai materiālai lietai. Zelta rokas! Ne reizes nav nācies viņu dzirdēt runājam, un tas trokšņu pasaulē ir talants. Pazemības priekšzīme.

Zenta Mežaraupe

Ikdienas kalpošana dievnamā, sarunas ar cilvēkiem, dievnama uzpošana, lēnprātības un pazemības talants. Viegli saprotas ar cilvēkiem, saredz darāmos darbiņus, sirsnīga.

Markus Rožkalns

Futbolists ar pāri plūstošu radošumu, izpalīdzīgs, labs organizators, pasākumu vadītājs. Mājas lapu, kalendāru, bukletu gatavošana draudzei un ne tikai. Prot lietas pasniegt vizuāli saprotami, ideju ģenerators. Baigais „nazis” dažādu interesantu un foršu lietu izdomāšanā, t.sk. reperis. Stabils kā ozols.

Austra Klotiņa

Lieliska vijolniece, vokālais pedagogs, diriģente, aktrise, pasākumu vadītāja. Skatoties uz Austru, gribas pašam kļūt labākam, pazemīgākam un jaukākam. Dziedone, brīvdomātāja.

Iveta Godiņa

Daudzu gadu garumā – Ziemassvētku uzvedumu scenārija autore. Bībeles stundu materiālu izstrādāšana vasaras nometnēm, uzmundrinoša vārda pateikšana īstajā brīdī, aizraujošu stāstu stāstītāja, sludināšanas un mācīšanas talants. Ēst gatavošanas talants. Talants aizraut un ieinteresēt tīņus.

Santa Cileviča

Organizatore, profesionāla tulce (vācu un angļu valoda), klavieru spēlētāja, apgūst arī džambas spēli, piemīt ļoti laba spēja saprasties ar visdažādākajiem cilvēkiem, talants no haosa radīt kārtību. Lēnprātība, laipnība, miers apvienojumā ar asu prātu. Talants vadīt ideju realizāciju. Ne dzirdi, ne redzi, bet tik daudz labu darbu padarīts!

Andris Ceļmalis

Zīmēšanas dāvana (kā jau arhitektam), jebkuras lietas meistars, vienmēr izdomā jaunas un interesantas lietas. Lieliski saprotas gan ar saviem, gan citiem bērniem. Vizuālais talants, redzējums. Talants runāt cilvēku priekšā. Ģitārists.

Maija Frīdberga

Latviešu valodas korektore, vācu valodas speciāliste. Dzīvesgudrība un pazemība, laba sirds. Sirsnība, viesmīlība, humora izjūta, komunikabilitāte. Pēc gadiem it kā vajadzētu būt, bet nav nekāda tante! Latviešu valodas pārzinātāja.

Roberts Pudže

Mūziķis, spēlē klavieres, dzied, dzīvesgudrs, sirsnīgs un izpalīdzīgs, atklāts, atvērts. Dievbijīgs. Iedrošina citus, viegli saprotas ar cilvēkiem. Sirsnīgs dievnama viesu uzņēmējs. Talants nodot cilvēkiem prieku ar smaidu un rokas spiedienu!

Aurēlija Anužīte-Lauciņa

Radošuma pārpilnība, režisore, aktrise, pasākumu vadītāja, aktieru iedvesmotāja. Mīļa māmiņa, piemīt spēja citus iedvesmot uz labām lietām. Liels šefpavārs. Nesavtīga. Talants teikt to, ko domā (tas baznīcā ir retums!).

Foto no Jēzus draudzes arhīva