Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" jūlija izdevumu >>>
Jaunieši ciemojas Slokā

Sestdien, 11. jūnijā, mūsu draudzes jaunieši bija uzaicināti ciemos pie Slokas ev.-lut. draudzes jauniešiem. Tā nu daļa jauniešu ar vilcienu devās uz Sloku, kur vēlāk pievienojās pārējie, un pavisam kopā bijām 15. Slokas stacijā mūs sagaidīja Slokas draudzes jaunieši. Vispirms devāmies uz pludmali, kur spēlējām spēles, pildījām komandu uzdevumus un, protams, “ķērām saulīti” un peldējāmies.

Kā izrādās, šajā pašā vakarā plkst. 18:00  par godu Slokas draudzes ērģeļu 100 gadu jubilejai bija paredzēts ērģeļu koncerts, kuru arī apmeklējām. Pēc koncerta devāmies uz Slokas Svētdienas skolas māju “Brīnumiņš”, kuras nosaukums radies tādēļ, ka tā tapusi kā īsts Dieva brīnums. Interesanti bija uzzināt par Slokas draudzes aktivitātēm, un liels prieks, ka šai draudzei ir tik aktīvi un kalpot griboši jaunieši. “Brīnumiņa” pagalmā noslēdzām jauko sadraudzību ar gardām vakariņām un aktīvām spēlēm. Nākamo ciemošanās reizi vēl neesam sarunājuši, bet noteikti vajadzētu ko tādu atkārtot. Šoreiz – mūsu draudzē.

Elīna Tauriņa