Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" aprīļa izdevumu >>>
Īsziņas
Sestdien, 26.februārī, notika slavēšanas un pielūgsmes vakars „Gaidot uz Tevi”. Pasākumā piedalījās ap 40 mūziķu, tehnisko un māksliniecisko vadītāju, un tas pulcēja ap 100 klausītāju. „Daudziem tā šobrīd ir aktuāla tēma – gaidas uz To Kungu, apzinoties, ka tikai Dievs var atbildēt uz mūsu jautājumiem un vajadzībām,” stāsta pasākuma organizatore Ieva Supjeva.

6.martā nolemts, ka vasaras nometnes tēma būs „Brīnumainās pārvērtības”. Visi, kas vēlas piedalīties nometnē, aicināti savlaicīgi ieplānot šo nedēļu, lai būtu sadraudzībā ar citiem un gūtu stiprinājumu pārvērsties Kristus līdzībā. Nometne notiks no 26.-31. jūlijam atpūtas kompleksā „Smuku muiža” Brocēnu novada Remtes pagastā.

Trešdien, 9.martā, notika Pelnu dienai un Gavēņu laika sākumam veltīts pasākums „Gaismas nakts”. „Šis vakars bija viens no tiem, pēc kuriem saprotu laika niecīgumu šeit, kā arī to, cik ļoti gribas, lai nebeidzas laiks Dieva patiesajā priekā un mierā,” iespaidos dalās Alīse Elme.

No marta sākuma līdz maija beigām praksē mūsu draudzē būs Linda Laukonena no Kokkolas Somijā. Viņa studē sociālo pedagoģiju. Plānots, ka viņa palīdzēs jauniešu aktivitātēs, Svētdienas skolas nodarbībās u.c.. Lindas vīrs Markus nesen uzsācis medicīnas studijas Stradiņa universitātē, tāpēc viņa neizslēdz iespēju, ka Latvijā uzturēsies ilgāk par plānoto prakses laiku.

18., 19.martā Baldonē viesu namā „Mežkalni” notika „Alfa kursa” nedēļas nogale. „Klausījāmies lekcijas, diskutējām, orientējāmies pa Baldones apkārtni, gājām pirtī, spēlējām galda spēles – baudījām sadraudzību viens ar otru un mūsu Tēti. Dienas bija piepildītas ar jaukām, priecīgām, dziļām, cerīgām domām un emocijām, kuras grūti vārdos izteikt. Tas ir jāpiedzīvo!” stāsta Kristīne Homatova.

Svētdien, 24.aprīlī, Rietumu kristīgā Baznīca svin Lieldienas – Kristus augšāmcelšanās svētkus. „Pirms Lieldienām ir Kristus Ciešanu laiks, un daudziem nepatīk ne domāt, ne runāt par ciešanām. Rodas vēlēšanās šim laikam „pārlēkt pāri” un tūlīt priecāties un svinēt augšāmcelšanos. Bet ciešanām pārlēkt pāri nedrīkst, citādi nav īsta augšāmcelšanās prieka,” pārdomās dalās evaņģēlists Haralds Biete. „Mēs bieži jautājam – kāpēc Dievs to pieļauj, kāpēc Viņš nenovērš ciešanas? Tomēr aizmirstam, ka Dievs redz tālāk nekā mēs. Viņš nenovērsa arī Kristus ciešanas un krusta nāvi, lai varētu sekot augšāmcelšanās! Tāpat Dievs bezgalīgi neattālina un nenovērš mūsu nāvi, bet tiem, kas ticam un esam kristīti, dāvina grēku piedošanu un mūžīgo dzīvību Kristus nopelna dēļ.”