Pastāsti man, kā Dievs palīdz!

Mazās intervijas
Alberts Pētersons

Es līdz naktij pildīju mājasdarbu lapu, un tad es to aizmirsu aiznest uz skolu. Es lūdzu Dievu, un man tā lapa bija skapītī skolā. Tā man Dievs palīdzēja

Klāvs Liepkauls-Radiņš

Es biju pie krustmātes, un man vienreiz pazuda telefons, drīz jau krustmātei vajadzēja nākt mājās, un es viņu pēdējā mirklī atradu. Es lūdzu Dievu, lai Viņš man palīdz.

Katrīna Repše

Dievs vairāk palīdz caur cilvēkiem. Kad es Viņam kaut ko jautāju, Dievs caur cilvēkiem sniedz atbildes uz visādiem jautājumiem un arī palīdz grūtos brīžos.

Līva Roze

Viņš palīdz arī ar dabas parādībām. Piemēram, mums nometnē: ja mēs neticētu Dievam, tad varbūt mēs nesagaidītu tik skaistu laiku, tik labi te nemaz nebūtu.

Agita Jirgensena

Kā Dievs palīdz... It visā. Man liekas, mēs no Viņa žēlastības vien dzīvojam. Tā palīdzība ir ik brīdi no rīta līdz vakaram.

Intervēja Diāna Mežecka, Madara Jauģiete