Aktivitāte

Un tomēr arī mūsu jaunieši, ja grib, var būt aktīvi. Šoreiz to pierādījām ar braucienu uz Talsiem, kur notika Latvijas 4. Evaņģēliski luteriskās baznīcas sadraudzības basketbola turnīrs no 4. līdz 6. aprīlim. Salīdzinot ar pagājušā gada turnīru, redzam, ka basketbola piekritēju skaits ir audzis, jo šogad piedalījās 17 komandas no visas Latvijas. Neskatoties uz to, ka neviens no mūsu jauniešiem regulāri nespēlē basketbolu un bija notikuši tikai divi treniņi, viņi tomēr saņēmās un godam pārstāvēja mūsu draudzes jauniešus. Ar baltiem Jēzus draudzes logo krekliem desmit sportisti  – Toms Prāmnieks, Atis Bambāns, Reinis Bikše, Rūdolfs Ligers, Pēteris Dekants, Gatis Mangulsons, Haralds Gabrāns, Daniela Sirovatska, Seila Paegle, Alise Jansone – devās cīņā par draudzi.
Spēles notika sestdien agri no rīta. Jau plkst. 8 tika izspēlētas pirmās spēles divās zālēs – Talsu sporta namā un Talsu kristīgajā skolā. Mums pēc  izlozes bija jādodas spēlēt uz Kristīgo skolu. Spēles notika visas dienas garumā, citas paņēma lielu piepūli, citas ne tik ļoti, bet uzskatām, ka jaunieši visās tik un tā ir nospēlējuši labi. Un jau tagad tiek domāts par nākamā gada turnīru, jo šis tik tiešām veicināja sadraudzību jauniešu vidū un vienotību komandā. Neskatoties, ka nebijām gluži pirmie,  atraktīvajiem jauniešiem bija liels prieks piedalīties, pārstāvēt draudzi un cīnīties. Un mēs jau zinām, ka nākamgad atkal piedalīsimies, un ceram arī uz pārējās draudzes atbalstu un prieku līdz ar mums.

Seila Paegle