Pēc vēlēšanās

”Dziediet Tam Kungam slavas dziesmas, jo Viņš ir darījis varenus darbus, lai tas top zināms pa visām zemēm.” (Jes 12,5)

1. jūnija dievkalpojumā uzstājās koris no Somijas Ad libitum*. Kora dalībnieki ir vidēja gada gājuma. Viņu izpildījumā draudze dzirdēja dziesmas gan dievkalpojuma laikā, gan pārdesmit minūšu koncertā pēc dievkalpojuma. Dažās dziesmās skanējumu papildināja kora soliste. Labas solistu balsis vienmēr ir prieks klausīties, un arī šī reize nebija izņēmums. Dziesmas kora koncertmeistars pavadīja ar sintezatoru. Bija piemeklēti interesanti tembri, kas paspilgtināja skaisto un mierpilno svētdienas rīta noskaņu.

Arī nākamajā svētdienā bija īpaši muzikāls dievkalpojums. Draudzei dziedāja vokālais ansamblis no Iecavas Svētdiena. Dievkalpojuma laikā no balkona it sevišķi skaisti izklausījās Johana Sebastiana Baha skaņdarbi ērģeļu pavadījumā. Pēc dievkalpojuma ansamblis altāra priekšā atskaņoja latviešu komponistu mūziku. Dieva vārds saka: ”Tiešām, Dievs ir mana pestīšana, es esmu paļāvības pilns un nebīstos, jo Dievs Tas Kungs ir mans stiprums un mana slavas dziesma.” (Jes 12,2) Ir labi, ja slavējam Dievu no sirds un vēlamies to darīt, un kā var nevēlēties un neslavēt, ja mums pat šajā pasaulē jau dots tik daudz skaistā!

*Pēc vēlēšanās (lat. val.).

Austra Klotiņa