Ziemassvētki jaunajām ģimenēm

8. decembrī Jēzus baznīcas jauniešu telpās pulcējās draudzes jaunās ģimenes ar un bez bērniņiem, lai kopīgi pateiktos Dievam par svētībām, kas saņemtas pagājušajā gadā. Īpašu noskaņu radīja Ziemassvētku dziesmas, novēlējumi jaunajā gadā un, protams, dāvanas. Vakara gaitā katrs deva savai otrai pusītei solījumu, uzrakstot trīs lietas, ko apsola savam vīram/sievai jaunajā gadā. Bija jūtama vienkārša un sirsnīga sadraudzība starp ģimenēm un jautrība, spēlējot dažādas spēles! Pēc šī vakara likās, ka Ziemassvētki ir pavisam tuvu... kaut bija pagājusi tikai pirmā Advente. Jaunajā gadā tiekamies kā parasti – reizi divos mēnešos – pēdējā sestdienā. Pirmais jauno ģimeņu vakars – jau 26. janvārī, sestdien, plkst. 18. Ielūgta un gaidīta katra ģimene, kas vēlas mācīties ko jaunu, iepazīties tuvāk ar citām ģimenēm, slavēt Dievu ar dziesmām. Aicināti arī bērniņi, ar kuriem kopā jaukas auklītes spēlēsies bērnu istabā! Gaidīsim!

Organizatori – Evija un Daniēls Godiņi, Lelde un Ivars Kupči