No sirds uz sirdi

Mūsu draudzē jau daudzus gadus ir jauka tradīcija – sarūpēt draudzes senioriem Ziemsvētku dāvaniņas un nogādāt tās viņiem kopā ar draudzes apsveikumu. Lai to varētu izdarīt, aicinu jūs iesaistīties akcijā „No sirds uz sirdi”, kas šogad norisināsies no 20. novembra līdz 16. decembrim.

Diakonijas kalpotāji ir sagatavojuši 150 aploksnes, kurās ir informācija par dāvanas saņēmēju un dāvanas gatavošanu. Aploksnes var saņemt draudzes namā, diakonijā, katru dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00, baznīcas kancelejā pie lietvedes Laimas un pēc dievkalpojumiem pie aplokšņu izplatītājām – Matildes, Ilzes un Jolantas.

Sagatavotā dāvana jānodod draudzes namā vai baznīcas kancelejā līdz 16. decembrim.

Ziemsvētkos mēs vēlamies cits citu iepriecināt. Darīsim to arī šogad – kalposim no sirds uz sirdi!

Mīlestībā

Jolanta Cukure