Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" augusta/septembra izdevumu >>>

Atskats: Senioru jubilejas

Ir jauks, saulains rīts otrajā jūlija sestdienā. Šodien pulcējamies Jēzus baznīcā uz draudzes senioru, kuri dzimuši aprīlī, maijā un jūnijā, sadraudzības pasākumu, ko organizē māsas no diakonijas - Līvija un Jolanta. Sadraudzības brīdi sākam ar lūgšanu un dziesmu. Mūs sveikdams, mācītājs Erberts Bikše uzrunā ar Vārdu no Pāvila 1. vēstules korintiešiem, 2. nodaļas 12.-14. p., kur runa ir par miesīgo un garīgo cilvēku: mūsu miesīgais cilvēks pamazām sadilst, kļūst nevarīgāks, bet garīgais cilvēks Svētā Gara spēkā atjaunojas un pieaug gudrībā. Pasākumu kuplina Rīgas 3. mūzikas skolas audzēkņi ar dažādu komponistu klavieru skaņdarbu solo priekšnesumiem. Daina Upīte iepriecina ar savas dzejas lasījumiem.

Pēc pasākuma pirmās daļas dodamies uz baznīcas augštelpu, kur bagātīgi klāti galdi. Baudām dažādus gardumus. Līvija īsi iepazīstina mūs ar ANO ģenerālsekretāra (1953.-1961.) Dāga Hammeršelda biogrāfiju un viņa liecību par savu pieredzi kopā ar Dievu. Tēma tālākām liecībām: „Dievs manī, ģimenē, draudzē, tautā un pasaulē.”

Katrs jubilārs tiek mīļi apsveikts ar ziediem un dāvaniņu. Seko daudz interesantu liecību un stāstījumu par Dieva vadību katra jubilāra dzīvē.

Mīļš paldies katram, kas piedalījās un kuplināja šo sadraudzības brīdi ar Dieva Vārdu, mūziku, dzeju un liecībām!

Īpaša pateicība sadraudzības organizētājām Līvijai un Jolantai!

Jubilāre Laimdota Kalna