Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" augusta/septembra izdevumu >>>

Jaunieši laivo
Nedēļas nogalē no 22. līdz 24. jūlijam 14 mūsu draudzes jaunieši devās brīnišķīgā laivu braucienā pa Gauju, kurā piedzīvojām sadraudzību arī ar 3 Mateja draudzes jauniešiem. Ceļu uz starta punktu un savu trīs dienu piedzīvojumu iesākām ar lūgšanu, jo zinām, ka tad, ka visu ieliekam Dieva rokās un atzīstam savu atkarību no Viņa, Viņš dod mums pašu labāko!

Pirmajā vakarā pie Gaujas augšteces mazliet aiz Vijciema, kas bija mūsu laivu brauciena sākumpunkts, pēc nelielas lietus gāzes un klusām lūgšanām, izbaudījām vakaru pie upes.

Austot rītam, ar nepacietību tika gaidīts brīdis, kad varēs ielaist laivas ūdenī. Un mēs pavadījām brīnišķīgu dienu uz ūdens jaukās savstarpējās sarunās. Pēdējo posmu pa ūdeni dienā paredzētajā distancē veicām kā vilcieniņā, sasienot visas laivas vienu aiz otras, kuras vadīja pieci puiši, airējot „lokomotīvi”- priekšējo laivu.

Vakaru vadījām Strenčos, un klausījāmies Līgas Dolaces sagatavoto lekciju/diskusiju par tēmu „Atkarība no Dieva”, esot jaukā sadraudzībā un baudot gardas vakariņas.

Trešā piedzīvojumu diena atnāca ar lietu un drēgniem laika apstākļiem, tāpēc izlēmām ūdenī nelaisties un ātrāk braukt atpakaļ uz Rīgu, bet, kamēr kravājām mantas, laiks noskaidrojās, un mēs pavadījām jauku dienu pie Gaujas, spēlējot spēles, runājoties un vienkārši esot kopā.

Mēs paši bieži kaut ko plānojam, bet Dievs ir tas, kas paver ceļus, dažreiz arī citādākus, kā esam iedomājušies, bet, ja uzticamies, viss notiek brīnišķīgi!

Īpaši liels paldies Reinim un pārējai komandai, kuri noorganizēja šo braucienu!

Helēne Godiņa