Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" augusta/septembra izdevumu >>>

LEAF darbs

"Tāpēc eita un darait par mācekļiem visas tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā, tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis. Un redzi, Es esmu pie jums ik dienas līdz pasaules galam." (Mt 28,19-20)
Jau četrpadsmit gadus ik rudeni savu kalpošanas sezonu sāk LEAF evaņģelizācijas grupa. Tas ir pulciņš aktīvu, gados jaunu Jēzus draudzes locekļu, kam rūp svētdienasskolu darbs Latvija lauku draudzēs. LEAF darbības mērķis ir izveidot un attīstīt svētdienasskolas draudzēs, kur tādu nav. Katru gadu tiek izvēlētas 2 draudzes, kurās LEAF apņemas novadīt vienu svētdienasskolas mācību gadu, bet draudze – atrast skolotāju no draudzes locekļu vidus. Šādi pēdējos gados nodibinātas svētdienasskolas Pūrē, Tukumā, Koknesē, Meņģelē, Allažos, Daugavgrīvā, Spārē, Sēmē.

Arī šogad ir izvēlētas divas jaunas vietas. Viena no tām ir īpaši nozīmīga, jo turp mūs aicinājis šīs draudzes jaunais mācītājs, kurš vēl nesen kalpoja mūsu draudzē - Haralds Biete. Pļaviņās dažus gadus nesenā vēsturē bija liela svētdienasskola, taču mainoties apstākļiem - skolotājiem pārceļoties uz Rīgu un mācītājam uz citu draudzi, pārtrūka arī svētdienasskolas darbs - tas nav noticis vairāk kā gadu. LEAF mērķis ir atjaunot svētdienasskolas darbību, nodrošinot regulāras nodarbības katru sestdienu. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, draudzes šī gada laikā atrod svētdienas skolas skolotājus, kas varētu turpināt nodarbību vadīšanu nākamajā mācību gadā. LEAF līdzdarbojas šo jauno skolotāju apmācībā un materiālu nodrošināšanā. Šogad izvēlētās draudzes atrodas tālu viena no otras, tādēļ tiks izveidotas sešas darba grupas, kuras rūpēsies, lai ik sestdienu katrā vietā notiktu nodarbības. Plānots, ka arī šogad katru darba grupu veido divi vai trīs skolotāji, taču, lai to nodrošinātu, mums nepieciešama vismaz 12 cilvēku komanda. Uzsākot šo mācību gadu, mēs esam 10 cilvēku sastāvā, tādēļ, ja arī tu izjūti aicinājumu pievienoties LEAF evaņģelizācijas grupas komandai vai kā citādi atbalstīt svētdienasskolu attīstību Latvijā, droši sazinies ar mums:
Tālrunis: 29337117
E-pasts: info@leafgrupa.lv