Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" augusta/septembra izdevumu >>>

Īsziņas
Trešdien, 7. septembrī, plkst. 19.00 sāksies Alfa kurss – 12 nodarbību cikls par kristietības pamatjautājumiem. Pieteikšanās www.jezusdraudze.lv/nozares/alfakurss vai rakstot e-pastu alfa@jezusdraudze.lv.

Otrdien, 6. septembrī, plkst. 18.30 sāksies svētdienasskolas jaunais mācību gads.

Piektdien, 9. septembrī, plkst. 18.00 pēc vasaras pārtraukuma atsāksies draudzes vīru tikšanās. Kā arī plkst. 19.00 – jauniešu vakari.

Iesvētes mācība
tiem, kas vēlas pievienoties draudzei, sāksies 26. septembrī plkst. 18.30. Nodarbības notiks pirmdienās plkst.18.30. Vada mācītājs Erberts Bikše un evaņģēlists Kārlis Irbe. Pirms nodarbību uzsākšanas ieteicama saruna pie mācītāja. Pieņemšanas laiki atrodami sadaļā Kontakti.

Jēzus draudze saka sirsnīgu paldies mācītājam Haraldam Bietem par kalpošanas laiku mūsu draudzē, kas noslēdzās 1. septembrī. Vēlam Dieva svētību darbam Pļaviņu draudzē un Gostiņu draudzē!

Ka arī – sirsnīgi sveicam draudzes darba druvā evaņģēlistu Kārli Irbi, kurš savu kalpošanu mūsu draudzē uzsāka 3. jūlijā!