Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" oktobra izdevumu >>>

Jēzus draudzes jauniešu jaunā fitnesa zāle

Vai nezināt, ka skrējēji stadionā gan visi skrien, bet tikai viens dabū goda algu. Skrieniet tā, ka jūs to dabūjat. Kas piedalās sacīkstēs, tas ir atturīgs visā, viņi tāpēc, lai dabūtu iznīcīgu vainagu, bet mēs neiznīcīgu.

1.Kor.9:24-25

Pāvils vēstulē korintiešiem raksta par kādu lielu izaicinājumu un apņemšanos. Arī mēs, jaunieši, esam šī izaicinājuma priekšā. Pāvils liek paskatīties uz sportistiem, kuri skrien sacensībās, lai iegūtu godalgu. Tas no sportistiem prasa treniņu, atbilstošu ekipējumu un skaidru mērķi. Šajā rudenī, atsākot jauniešu vakarus, mēs esam apņēmības pilni dzīties pēc neiznīcīgās godalgas! Tas prasīs treniņus (piektdienas vakarus), atbilstošu ekipējumu (Dieva Vārdu, lūgšanu un sadraudzību), kā arī skaidru mērķi, uz kuru mūs ved labākais treneris - Jēzus.

Reinis Bikše