Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" oktobra izdevumu >>>

Varbūt arī Tu?

Augusta vidū notika mazo grupu vadītāju tikšanās par organizatoriskiem jautājumiem, kuras laikā sadalījāmie tajos, kas jau ir gatavi uzsākt vadīšanas kalpošanu, un tajos, kas labprāt vēl pamācītos. Tāpēc no septembra draudzē sāk darboties vairākas mazās grupas, kuras pagaidām veidojas ap vadītāju, t.i., no grupas vadītāja uzrunātiem draudzes locekļiem, kā arī atsevišķa grupa tiem vadītājiem, kas labprātāk paši izietu viena gada Bībeles studiju kursu, pirms paši uzņemtos vadīšanu (šī grupa darbosies katru otro pirmdienas vakaru plkst. 18.00 draudzes Bibliotēkā).

Tikšanās laikā secinājām, ka redzam vajadzību pēc mazajām grupām dažādu draudzes locekļu vidū, esam arī sapratuši, ka mazā grupa nav lieta, ko vienkārši paņemt, izveidot un palaist draudzē kā sistēmu. Ļoti svarīgs tajā ir tieši cilvēka personīgs lēmums veidot savu mazo grupu un tad tālāk aizsniegt tos cilvēkus draudzē, kas jau ir viņa tuvumā – vai tie būtu Alfa kursa beidzēji, vai varbūt cilvēki jau cienījamā vecumā, vai varbūt kādi mūsu brāļi un māsas, kas reiz nāca uz draudzi, bet tad pamazām pazuda.

Plānojam grupu vadītāju regulāras tikšanās arī turpmāk, lai pārrunātu grupu aktualitātes, grūtības, ar kādām saskaramies, un viens otru atbalstītu. Būsim ļoti pateicīgi par lūgšanu atbalstu. Visu informāciju par grupām, kādas darbojas, par pieejamiem materiāliem, par vadītāju tikšanās laikiem var iegūt pie Lauras Ceļmales laura.celmale@inbox.lv, tel. 26123378.

Varbūt arī Tu vari veidot savu mazo grupu?

Laura Ceļmale