Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" oktobra izdevumu >>>

Īsziņas
Trešdien, 7. septembrī, sākās Alfa kursa 2011. gada rudens sezona. Tā pirmajā lekcijā klausījāmies Daniēla Godiņa uzrunu par tēmu „Kristietība: garlaicīga, nepatiesa un neaktuāla?” Un kā tad ir??? Atbildi uz šo jautājumu katrs viens no 43 kursu uzsākušajiem dalībniekiem varēs rast katrā nākamajā lekcijā visa kursa garumā līdz 2. decembrim.

Dievkalpojumā 25. septembrī mūsu draudzē viesojās koris no Tallinas Svētā Gara ev.lut. draudzes un mācītājs Valdeks Johansons, kurš sacīja sprediķi. Šī bija atbildes vizīte mūsu draudzes diakonijas viesošanās reizei Tallinā šī gada vasarā.

Pirmdien, 26. septembrī, mācītājs Erberts Bikše, draudzes priekšnieks Māris Pētersons un priekšnieka vietnieks Aldis Krieviņš pārstāvēja mūsu draudzi Virsvaldes organizētajā sapulcē lielākajām draudzēm Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes draudzē. Šajā sanāksmē galvenokārt tika runāts par finansēm un nākotnes plāniem LELB un draudzēs, kā arī par to savstarpējo mijiedarbību.

Pieņem izaicinājumu!
Ja tu piederi pie draudzes vīriem un esi gatavs pieņemt izaicinājumu, tad tiekamies piektdien, 7. oktobrī, draudzes vīru pasākumā Vecumniekos.
Protams, neatņemama sastāvdaļa būs arī kopīga ēšana, došanās pirtī un sevis disciplinēšana sekošanā Tam Kungam!
Ierašanās no plkst. 18.30. Papildus informācija pie draudzes vīriem.
p.s. Dress code: laulāts vai arī sasniedzis 25 gadu vecumu.

Svētdien, 9. oktobrī, plkst. 16:00 koncerts Ne-Parastais par tēmu „Pateicība” ar draudzes mūziķu un draugu dalību. Visi mīļi aicināti!

Svētdien, 16. oktobrī plkst. 10.00 Televīzijas dievkalpojums. Nāksim un būsim par liecību skatītājiem TV ekrānos!