Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" maija izdevumu >>>

Vadītāju apmācības seminārs

Kopā četrās intensīvās nodarbībās (divas reizes februārī, pa reizei martā un aprīlī) draudzes nozaru vadītājiem un aktīvā kalpošanā esošajiem bija iespēja piedalīties vadītāju apmācības seminārā. Semināra programma aptvēra jautājumus:

- par vadību kā kalpošanu un labo ganu kā kristīga vadītāja piemēru,

- par personīgo jautājumu pārvaldīšanu, laika plānošanu un garīgajām disciplīnām,

- par vadītāja sekotājiem un komandas veidošanu, raksturu atšķirībām, kā arī

- par organizācijas mērķiem un konkrēti mūsu draudzes mērķiem.

Par praktisku pieeju laika plānošanai, kā arī draudzes mērķiem stāstīja draudzes priekšnieks Māris Pētersons. Savukārt tēmas par vadīšanu skaidroja organizācijas „Jaunatne ar misiju Latvijā” vadītāja Kristīna Ēce.

Semināra nodarbības sniedza koncentrētu ieskatu par būtiskajiem jautājumiem un kristīgiem principiem vadīšanā, ilustrējot to ar piemēriem filmu video fragmentos. Darbs grupās un semināra dalībnieku sadraudzība palīdzēja dzirdēto un redzēto attiecināt uz katra personīgo situāciju un ikdienas kalpošanu. Dalība seminārā bija svētīgs laiks un iespēja katram apzināties savu iespēju kalpot kopējo mērķu sasniegšanai un pieaugt Bībelē balstītā izpratnē par personīgās dzīves un organizācijas pārvaldību.

Paldies Kristīnai Ēcei par ieguldīto darbu un draudzes valdei par praktisko organizēšanu! Semināra noslēgumā izskanēja doma, ka šāda apmācība varētu būt vērtīga arī citām draudzēm.

Lūk, dažas atziņas no semināru apmeklētājiem:

- patika Dieva vārdā balstītas ievirzes un idejas;

- patika kopība, kādā tikām aicināti;

- dzirdētais iedvesmoja. Bija sajūta, ka tieši man ir svarīgi to dzirdēt. Video kā piemēri bija ļoti vietā;

- patika, ka bija vienkārši, skaidri, praktiski, mūsdienīgi, aktuāli un tieši. Jau sen biju lūdzis Dievu, lai šādi semināri mūsu draudzē būtu. Super!

Jānis Miķelsons