Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" jūlija izdevumu >>>
Īsziņas

Svētdien, 29. maijā, draudze astoņdesmit gadu jubilejā sveica ilgāk vienlaidus kalpojušo pērminderi Robertu Pudži. R. Pudže bez pārtraukuma kā pērminderis draudzē kalpo kopš 1973. gada.

Svētdiena, 12. jūnijā, pateicībā par kalpošanu draudze pasniedza atzinības rakstu Voldemāram Lejam (87), kurš mūsu draudzē par pērminderi kalpojis kopš 1977. gada.

Vasarsvētkos arī mūsu draudzē bija dzirdamas vairākas mēles (valodas) – pie mums viesojās seni draugi – Tiit un Ria Moerland no Nīderlandes kopā ar kristīgu tūristu grupu. Moerland pāris ilgus gadus gādāja Ziemassvētku dāvanas Svētdienas skolas bērniem. Dieva Vārda lasījumi skanēja abās – latviešu un holandiešu – valodās. Mūsu draugi dievkalpojuma noslēgumā dziedāja dziesmu no Dziesmu grāmatas holandiešu valodā, kurai pēcāk pievienojās visa draudze latviešu valodā. Sveicinājuma vārdus no viesu puses Tiit Moerland sacīja latviešu valodā.

Svētdien, 12. jūnijā, Vasarsvētkos, amatā tika ievesti pērminderi – Kārlis Liepkauls-Radiņš un Juris Križanovskis.

No 4. līdz 6. jūlijam “Bukdangās”, Usmas ezera krastā, notiks sestā Latvijas kristīgo māmiņu nometne. Nometnes tēma būs „Tas Kungs ir mans gans”. Bībeles stundās, lekcijās un vakara pasākumos ik dienas nometnes dalībnieces klausīsies, dalīsies domās un aizlūgs par sekošanu Jēzum. Ko nozīmē izvēle – būt avij? Ko tā maina manā dzīvē? Kā atpazīt Jēzus balsi un nesekot svešam ganam? Ceļš uz ganībām – tā ir dzīve...

Svētdien, 24. jūlijā, plkst. 10.00 notiks draudzes jauno locekļu iesvētes dievkalpojums.