Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" decembra izdevumu >>>
Darbarūķis - Austra

Kora kalpošanā pašlaik norisinās pārmaiņu laiks. Un ikvienas pārmaiņas tīri cilvēcīgi mēdz biedēt vai šķiet nepatīkamas, jo mēdzam pierast pie pazīstamā un ierastā.

Kad mācītājs Erberts zvanīja Austrai Ošlejai un aicināja lūgt par šo kalpošanas nozari, kā arī uzrunāja uzņemties turpmāk vadīt kori – Austra nobijās. Ilgus mēnešus viņa bija lūgusi Dievu, lai izmanto viņu un lieto viņas talantus, jo līdz šim Austra draudzē piedalījusies dažādās aktivitātēs un kalpošanās, bet tā īsti vēl nebija „nostabilizējusies”. Kad jaunā diriģente saņēmusi Dieva atbildi, viņa atzīstas, ka apjukusi... Radās domas par to, vai spēs paveikt uzticēto, vai neradīsies traucēkļi apvienot šo atbildību ar studijām utt. Austra atzīst, ka, pašlaik skatoties atpakaļ, ir gājis visādi – ir bijuši ļoti grūti un smagi mirkļi, kā arī pacilājoši un stiprinoši.

Austra uz mūsu draudzi nāk jau no 2003.gada, bet iesvētījās tikai 2009. gadā. Arī šajā laikā viņa dziedāja Jēzus draudzes korī un tieši draudzes koris viņai palīdzējis kārtot kvalifikācijas eksāmenu, beidzot Rīgas Doma kora skolu, kas personīgi viņai pašai bijis emocijām ļoti bagāts laiks.

Šobrīd uz kori jaunā diriģente skatās kā „jaundzimušo” – tas prasa daudz rūpju, spēka un enerģijas. Lai gan kopāsanācēju pirmdienu un ceturtdienu vakaros nav daudz, Austra ļoti priecājas un lepojas par ikvienu koristu. Viņa izsaka arī savu pateicību, ka šie cilvēki viņai uzticas, un arī Austra pati atzīst, ka daudz no viņiem mācās.

Par savu kalpošanu kora vadīšanā Austra Ošleja saka: „Šī ir iespēja sanākt kopā un augt kā garīgi, tā arī muzikāli – ikviens, kas sirdī jūt aicinājumu, ir gaidīts mūsu pulkā”.

Sveiksim Austru ar uzticēto kalpošanas vadīšanu un vēlēsim daudz svētības un spēka!

Alise Pīrāga