Pateicība

„Teici To Kungu, mana dvēsele, un neaizmirsti, ko Viņš tev laba darījis.” (Ps 103:2)

Skaistais, Dieva žēlastībā svētītais un pasākumiem bagātais Ziemsvētku laiks ir aizvadīts. Bet mana sirds vēl arvien ir pilna pateicības par īpašo iepriecinājumu šajos svētkos - man uzdāvināja laikraksta „Svētdienas Rīts” gada abonementu.

Laikrakstu „Svētdienas Rīts” vienmēr esmu lasījusi ar lielu interesi. Tomēr šogad pašai iegādāties laikrakstu bija problemātiski. Tāpēc par necerēto dāvanu esmu no sirds pateicīga Debesu Tēvam, jo Viņš patiesi vislabāk zina, kas mums vajadzīgs.

Mīļš paldies draudzes diakonijas darbiniekiem, īpaši Līvijai Putānei, par rūpēm un sirsnību. Līvijai ir brīnišķīga Dieva dāvana – spēja pamanīt un palīdzēt atrisināt problēmas, kuras cilvēks ne vienmēr pastāsta.

Vēlu Dieva svētību un Gara spēku visiem, kuri piedalās svētīgajā kalpošanā draudzes diakonijā!

Sirsnīgā pateicībā,
Ināra Spriņģe