Lejupielādēt elektronisko "Jēzus draudzes dzīves" decembra izdevumu >>>

Informē bibliotēka
Adventa laika stāsti. – Rīga: IHTIS, 2010. g.
Grāmatas tekstu ir sagatavojusi mūsu draudzes Svētdienas skolas skolotāja Inese Prāmniece un ilustrējusi Daina Mangulsone. Izdevumā iekļauti 24 stāstiņi bērniem, kas lasāmi katru dienu no decembra sākuma līdz Ziemsvētkiem. Stāstiņu galvenais varonis Pēterītis gatavojas Ziemsvētkiem un ir nolēmis apdāvināt savu labāko draugu Jēzu. Pielikumā ievietotās darba lapas palīdzēs dāvanas Jēzum izgatavošanā, bet katra stāstiņa beigās ievietotie jautājumi rosinās vēlreiz pārdomāt aprakstīto notikumu un izvērtēt savu attieksmi pret minēto situāciju.

Kas ir Jēzus? – DVD filma „Stāsts par Jēzu bērniem”, 2000. g.
Filma ģimenei, kas ir veidota pēc filmas „Jēzus” motīviem. Tajā attēlota Jēzus dzīve 30.-tajā gadā pēc Kristus dzimšanas. Bērni dzird par kādu vīru no Nācaretes, kurš dziedina slimos un pieceļ no nāves mirušos. Kas Viņš ir? Iejūkot pūlī, bērni vēro Jēzu, viņi ir liecinieki tam, kā Jēzu nepatiesi apsūdz un sit krustā. Tomēr bērni atceras Jēzus apsolījumu un tic, ka Viņu atkal satiks.
Audio: latviešu, krievu, angļu, franču, spāņu, vācu, igauņu un lietuviešu valodās. Filmas garums: 58 min.