Atbild mācītājs
Kā es varu nomaksāt draudzes locekļa ziedojumu?

Atbild mācītājs Erberts Bikše:

Tas nemaz nav sarežģīti. Ir divas iespējas :
1) jūs varat ziedot draudzes kancelejā, saņemot kvīti par veikto ziedojumu.
2) jūs varat savu ziedojumu pārskaitīt uz draudzes kontu.

Šāda ziedojuma veikšana draudzes kancelejā vai, pārskaitot uz draudzes kontu, ir patiesi svarīga. Tas ir veids, kā draudze ik gadu uzzina, cik draudzē ir aktīvo draudzes locekļu. 5,50 Ls gadā no jūsu ziedojuma tiek pārskaitīts Baznīcas Virsvaldei LELB vispārējām vajadzībām. Ar pārējo jūsu ziedojuma daļu jūs atbalstāt savu draudzi.

Kā es regulāri varu atbalstīt draudzi ar ziedojumu?

Piedaloties draudzes dievkalpojumos, savu ziedojumu jūs varat ielikt ziedojumu traukā. Tas ir veids, kā jūs atbalstāt draudzi regulāri.

Ziedojums ir brīvprātīgā mīlestības dāvana, ar kuru jūs pagodināt Dievu, atbalstot draudzi, lai Evaņģēlijs varētu tikt pasludināts. Jūsu ziedojumam ir jānāk no sirds.

Ievērojams skaits kristiešu Dieva Valstības darbam ziedo desmito tiesu no saviem ienākumiem. Viņi ir atklājuši, ka, to darot, paši tiek bagātīgi svētīti.