Atsākušies ģimeņu vakari

Jauno ģimeņu vakaru sezonu atklājām 26. septembrī ar Bībeles studiju, kurā mūs vadīja mācītājs Ģirts Prāmnieks. Šajā reizē apskatījām Dieva pestīšanas plānu cilvēkiem un to, cik pilnīgi tas atklājas Vecajā un Jaunajā Derībā. Ģirts mūs mudināja uz pārdomām par bauslības nozīmīgumu un to, ka saviem spēkiem vien nespējam to piepildīt. Bauslība ir kā spogulis, kas mums atklāj, kā šobrīd dzīvojam, un tikai Kristus upuris pie krusta var mūs glābt no pazušanas.
Mūsu kā kristiešu uzdevums ir uzrunāt cilvēkus, kas vēl nepazīst Dievu, palīdzēt tiem atrast vienīgo īsto ceļu, kā mainīties un mainīt savu dzīvi. Pirmais solis ir ieraudzīt patieso situāciju, kurā esam šobrīd. Izmisums un vilšanās par to, ka saviem spēkiem nespējam situāciju mainīt, ir īstais ceļa sākums pie Kristus. Un tikai tad, kad esam savu dzīvi nodevuši Jēzum, ir iespējamas pārmaiņas mūsos – mūsu svēttapšana.

Lelde Kupce

Fotoparaksts – Sākumā spēlējām spēli veiklībā un sava vīra atpazīšanā. Attēlā – uzvarētāja Aija Bite-Ozere.
Foto Evija Godiņa