Rīts ciemos pie vakara

Draudzes pansionātā mēs esam sešas māmuļas. Katra diena mums sākas ar lūgšanu, piektdienās ir svētbrīdis un reizi mēnesī – dievkalpojums. Ir jauki.

Sevišķi lielu prieku mums sagādāja svētdienasskolas bērni 17. februārī ar muzikālu uzvedumu. Bērni slavēja Dievu, ceļot rociņas uz augšu, dziedot dziesmu "Viņš vīna koks, mēs tie zari...". Bija arī dziesma par vilcienu, autobusu, tā izteica vēsti par iespēju virzīties augšup. Bērnu acīs mirdzēja prieks, un arī mūsu acīs tas bija.
Domāju, ka bērnu turpmākais dzīves ceļš būs virzīts augšup – ticībā – un šie skaistie bērnības mirkļi vienmēr paliks viņu atmiņā.

Ļoti pateicamies svētdienasskolas kora skolotājām Andai un Ilzei, bērniem un viņu vecākiem par skaisto pēcpusdienas pārsteigumu, ko varējām piedzīvot draudzes pansionātā.

Dieva svētību kalpošanā vēlot, Māra Ozoliņa

Foto Jolanta Cukure
Fotoparaksts Svētdienasskolas bērni dzied pansionātā.