Jauns sākums

Saulainā 3. maija svētdienā Jēzus draudzes jaunieši un mācītājs Ģirts Prāmnieks devās uz Jaunpiebalgu. Tur iesākās evaņģelizācijas projekts „Kāpnes”. To veido jauna LEAF nozare – misijas grupa jauniešu darbā.

Jaunpiebalgas baznīcā viesi no Jēzus draudzes piedalījās dievkalpojumā, pēc tā notika projekta prezentācija. Zane izklāstīja projekta ieceri, tā kulminācija būs evaņģelizācijas nedēļas nogale Jaunpiebalgā no 28. līdz 30. augustam.

Ģirts uzrunā uzsvēra, cik svarīgi ir saņemto dot tālāk (tādēļ projektā paredzēts iesaistīt arī vietējo draudzi). Jaunpiebalgā mīt vairāk nekā 2000 iedzīvotāju, taču baznīcā bija tikai pāris desmiti. Prezentāciju skanīgāku darīja dziesmas jauniešu slavēšanas grupas izpildījumā. Tad jau bija klāt arī tik ļoti gaidītā sadraudzība ar siltu tēju (kaut arī diena bija saulaina, baznīca vēl bija ļoti auksta), iepazīšanās, pārrunas par tālākajiem plāniem, kā arī kāpšana baznīcas tornī.
Projekta ietvaros 24. maijā notika pirmā Bībeles stunda, bet 29. maijā – projekta izklāsts Jaunpiebalgas vidusskolā.

Austra Klotiņa

Autores foto
Fotoparaksts Mācītāja Ģ. Prāmnieka uzruna.