Pateicība!

Atskatoties uz pagājušā gada nogali, sirsnīgi pateicamies ģimenei, kas ziedoja līdzekļus "Svētdienas Rīta" gada abonementu iegādei, un, pieliekot klāt loterijā iegūtos līdzekļus (Ls 203,13), mēs varējām pasūtīt 25 abonementus vecākās paaudzes draudzes locekļiem.
Sirsnīgs paldies arī 140 draudzes locekļiem, kuri sarūpēja Ziemassvētku dāvanas mūsu senioriem, kas sūta sveicienus jums visiem. Brigitas kundze no Skrīveriem raksta: "No visas sirds pateicos par Jūsu rūpēm un pūlēm! Paldies, paldies! Lielajā draudzes kopā Jūs atceraties mani, tālumnieci! Tas man dod gaišus brīžus un sirdsprieku grūtajās nedienās!" Līdzīgu pateicību ir daudz.

Šajā gadā vēlam mums visiem izturību, saglabāt mieru un sirsnīgu mīlestību savā starpā!

Diakonija