Ikmēneša informācija

Sirsnīgi sveicam augusta jubilārus:

Astra Elvīra Šulte        85

Skaidrīte Eniņa un Jānis Redlihs
Antra Latkovska un Valters Gobiņš

Informācija:

Augustā mācītājs Erberts Bikše būs atvaļinājumā. Pieņemšanas laiki mācītājam Ģirtam Prāmniekam augustā – personīgi sazvanoties vai svētdienās pirms un pēc dievkalpojuma.

**

Bibliotēka atvērta

ceturtdienās pirms dievkalpojuma no plkst. 17.30 līdz 18

**

Ģimenes ārstiem un vecākiem, kuri audzina bērnu invalīdu (Dauna sindroms, CNS traucējumi u. c.)

Biedrības "Rīgas pilsētas rūpju bērns" atbalsta centrs "Asniņš" piedāvā dienas aprūpes pakalpojumu, kuru finansē Rīgas domes Labklājības departaments.

Vecākiem ir iespēja katru darba dienu no plkst. 9 līdz 17 atstāt bērnu vecumā no 3,5 līdz 7 gadiem atbalsta centrā (pietuvināts bērnudārza režīmam), kurā bērnus aprūpē un ar viņiem nodarbojas pieredzējuši speciālisti – logopēds/defektologs, fizioterapeits asistents, sociālais rehabilitētājs.

Atbalsta centrā ir piecas vakantas vietas.

Interesentus lūdzam zvanīt pa tālr. 26232833; 67245776.

Atbalsta centra "Asniņš" adrese: Balvu 11, Rīga, LV-1003.

Mūsu bibliotēkā!

Vorens R. "Mērķtiecīga dzīve"

Bībelē ir lietots jēdziens "sirds", lai aprakstītu vēlmes, cerības, ambīcijas, sapņus un jūtas, kas tev piemīt. Sirds simbolizē visu tavu motivāciju avotu – to, ko tev patīk darīt un kas tev rūp visvairāk. Pat mūsdienās mēs joprojām lietojam šo vārdu, kad sakām: "Es tevi mīlu no visas sirds."

Bībelē teikts: "Cik ūdens atspoguļo cilvēka īsto seju, tik viena sirds atspoguļo otru." Tava sirds atklāj tavu īsto es – to, kas tu tiešām esi, nevis to, ko citi domā par tevi vai uz ko tevi spiež apstākļi. Tava sirds nosaka, kādēļ tu saki  to, ko tu saki, kādēļ tu dari to, ko tu dari, un kādēļ tu jūties tā, kā tu jūties.

Fiziskā ziņā mums visiem ir unikāli sirdspuksti. Tieši tāpat, kā mums visiem ir unikāli, mums vien raksturīgi pirkstu nospiedumi, unikālas acis un unikāla balss, arī mūsu sirdis pukst nedaudz atšķirīgā ritmā. Tas ir fantastiski, ka no miljardu miljardiem cilvēku, kas jebkad dzīvojuši, nav neviena, kam sirds pukstēja tieši tāpat kā tev.

Tieši tāpat Dievs ir devis katram no mums unikālus emocionālus sirdspukstus, kad mēs domājam par dažādiem tematiem, aktivitātēm vai apstākļiem, kas mūs interesē. Mēs instinktīvi pievēršamies dažām lietām, bet citām ne. Tas norāda, kur mums būtu jākalpo.

Sirdī meklējamas arī aizraušanās. Ir kādas lietas, kas tevi aizrauj, bet citas tev nerūp nemaz. Daži piedzīvojumi tevi satrauc un piesaista uzmanību, turpretī citi šķiet pavisam neinteresanti un garlaicīgi. Tas atklāj tavu sirds dabu.

Bērnībā tu droši vien pamanīji, ka tevi ļoti interesēja dažas lietas, kas nevienu citu tavā ģimenē neinteresē. No kurienes radās šīs intereses? Tās nāca no Dieva. Dievam bija kāds nodoms, dodot tev šīs intereses. Tavi emocionālie sirdspuksti ir norāde, kā saprast, ka tu esi radīts kalpošanai. Neignorē savas intereses. Domā par to, kā tās varētu izmantot Dievam par godu. Ir kāds iemesls, kādēļ tev patīk darīt šīs lietas.