Diakonijas aicinājums

1. Draudzes diakonija aicina jūs piedalīties akcijā "Iepriecini Ziemassvētkos savu tuvāko"

Akcijas mērķis – sagatavot dāvanas mūsu draudzes vecākās paaudzes brāļiem un māsām un arī apsveikt Ziemassvētkos.
Kā jau tas ir bijis aizvadītajos gados, jūs saņemsiet aploksni ar dāvanas saņēmēja vārdu un uzvārdu, kā arī citu noderīgu informāciju.

Aploksni jūs varat saņemt no 2. decembra pēc dievkalpojuma pie Līvijas Putānes un Jolantas Cukures, kā arī citā laikā draudzes namā, Dzirnavu ielā 118, diakonijā.

Ļoti ceram uz jūsu atsaucību!

2. No 1. decembra gaidīsim dāvanas Ziemassvētku loterijai. Tajā iegūtos līdzekļus izlietosim, pasūtot laikraksta "Svētdienas Rīts" gada abonentu Rīgā un ārpus Rīgas dzīvojošiem draudzes senioriem. Dāvanas varat nodot diakonijā vai baznīcā līdz 23.decembrim.

Diakonijā jūs varat saņemt dziju zeķu un cimdu adīšanai. Aicinu mīlestībā kalpot un iepriecināt savu tuvāko!

Lai jums gaiši un svētīgi Ziemassvētki!

Diakonijas vadītāja Līvija Putāne