Informācija

Karlīna Pipara

Mūžībā aizgājusi:

Marta Strunkina (1903.10.01.–2006.5.10.)

Iesvētes mācības nodarbības notiek trešdienās plkst. 18.30.

Mēneša pirmajā un trešajā pirmdienā no plkst. 19 līdz 20.30 notiek Bībeles studijas "Ceļojums pa Israēlu". Nodarbības vada H. Dekante.

Tie, kuri vēlas praktiski kalpot savam tuvākajam, esat mīļi gaidīti diakonijā. Mēs jūs gaidām katru dienu no plkst. 9.30 līdz 16 draudzes namā, Dzirnavu ielā 118, 1. stāvā, tālr. 7220084, Līvija, Jolanta.

Liecība

Pilnveidot attiecības
Ikvienam cilvēkam rodas jautājums: kādēļ es dzīvoju, kāds ir manas dzīves mērķis? Dažkārt cilvēki neatrod atbildi un nonāk depresijā. Atbildi uz šo jautājumu rodam R. Vorena grāmatā ″Mērķtiecīga dzīve", to izprast varējām nodarbībās, kuras vadīja Līvija Putāne un Jolanta Cukure un kuras notika draudzes namā mājīgā un sirsnīgā gaisotnē. Nodarbības palīdzēja vēl labāk izprast Kristus mācību, atzīt, ka katrs esam Dieva plānā – neesam nejaušības virs zemes – un katram ir savs Dieva dots uzdevums, sava sūtība. Darbošanās grupā radīja kopības sajūtu ar citiem draudzes locekļiem, kas bija aktīvi un liecināja par savā dzīvē pieredzēto. Es mācījos nodarbībās pilnveidot savas attiecības ar Dievu, jo esmu radīta Dieva ģimenei. Mani dažkārt nomāca domas, ka esmu dzīvē par maz sasniegusi salīdzinājumā ar vecākiem. Pēc nodarbību kursa vairs sevi nemoku ar negatīvām domām.
Māra Ozoliņa (pansionāta iemītniece)