Pateicība

″Dievs var jums bagātīgi dot visādu žēlastību, ka jums arvien ir pilnīga iztikšana un vēl pietiekami paliek pāri labiem darbiem. Jo šis kalpošanas darbs ne tik vien novērš svētajo trūkumu, bet ir arī pārbagāts ar daudzām pateicībām Dievam." (2Kor 9,8,12)

Mīļā draudze, visu vecākās paaudzes draudzes locekļu vārdā es jums pateicos par Pļaujas svētku ziedojuma pienesumu gan graudā, gan naudā.
Pateicoties jums, diakonija sagatavoja 120 pārtikas pakas, kuras brīvprātīgi diakonijas palīgi nogādāja tiem, kuriem visvairāk nepieciešams. Mīļš, mīļš paldies!

Mēs pateicamies arī Lubānas, Blīdenes, Aizkraukles, Jumpravas Sv. Jāņa, Kokneses draudzēm, kuras ziedoja saknes, augļus, kartupeļus, sēnes u. c.

Mīļš paldies šīm draudzēm, īpašs paldies mācītājam Valdim Baltrukam.

Lai Dieva žēlastība ir pār katru ziedotāju!

Domājot par nākamajiem svētkiem – Kristus dzimšanas svētkiem, jau tagad aicinu jūs, mīļos brāļus un māsas, padomāt par iespējām sagatavot Ziemassvētku dāvanu kādam draudzes senioram.

Nākamajā draudzes izdevumā informēsim vairāk par iespēju jums iepriecināt mūsu draudzes seniorus.

″Mīļie, mīlēsim cits citu..." (Jņ 4,7)

Diakonijas vadītāja - Līvija Putāne