Ģimenes dienas dievkalpojums

Šajā dievkalpojumā mēs īpaši pateicāmies Dievam par ģimenēm. Svētdienskolas bērni, draudzes locekļiem ienākot baznīcā, dāvināja narcises un konfektes ar krāsainiem taureņu spārniem.
Īpaši bija jādomā par tiem cilvēkiem, kuriem šajā dienā nav ģimenes, ar kurām kopā svinēt. Tādēļ draudzei ir liela nozīme, veidojot ģimenisko sajūtu tajā. Dievkalpojuma laikā mūs iepriecināja jauniešu koris un bērnu korītis. Simboliski dziesmas laikā bērni padeva viens otram lielu sirdi un nolika to uz altāra. Tāpat arī mums – attiecības var izveidot tikai tad, kad mēs atveram savas sirdis, atdodam sevi. Tā ir mīlestība, kas veido ģimeni.

Ar bildēm no dievkalpojuma varat iepazīties www.jezusdraudze.lv, bilžu galerijā.

Estere Rožkalne