Draudzes vasaras nometne

Draudzes nometne "KOPT un SARGĀT" notiks no 18. līdz 22. jūlijam atpūtas kompleksā "Rezidence Kurzeme". Aicināts ir ikviens, kas vēlas piedzīvot sadraudzību ar citiem draudzes locekļiem un piedalīties kopīgās aktivitātēs.

Nometnes programmā:

• lekcijas un diskusiju grupas par katras dienas tēmu;
  • radošas interešu grupas – kopīga zupas vārīšana, iespēja mācīties spēlēt ukuleli, dažādu rokdarbu gatavošana, sarunu grupas par aktuālām tēmām, piedalīšanās muzikāla uzveduma tapšanā;
  • rīta rosme un sportiskas aktivitātes dienas gaitā;
  • interesanti vakara pasākumi;
  • brīvais laiks, kad varēs baudīt ūdens priekus, spēles, cits cita sabiedrību vai pabūt vienatnē un kopībā ar Dievu lūgšanu kapelā vai citur nometnes teritorijā un tās apkārtnē;
  • ciemošanās tuvējā luterāņu draudzē;
  • kopīgi nometnes nobeiguma svētki ar pārsteigumu.

Detalizēta programma >>>

Ko ņemt/neņemt uz nometni >>>

Vairāk informācijas sadaļā "Vasaras nometne" >>>

vai pie nometnes vadītājas Zanes (t. 28363516, e-pasts: zanebikse1@gmail.com).

Ko draudzes locekļi par nometni saka un kādēļ to gaida?

"Es braukšu uz nometni, jo tā vienmēr ir bijusi interesanta. Šogad gaidu to vēl vairāk, jo nometne sen nav notikusi un motivācija braukt ir vēl lielāka. Nometne man ir svarīga, jo tur es pavadu laiku ne tikai ar saviem mīļajiem, bet arī ar Dievu."

Beatrise Prāmniece

"Man patīk saņemt ticības stiprinājumu, esot kopā ar brāļiem un māsām Kristū. Gribu foršo nometnes kopības sajūtu. Nometne man ir svarīga, jo tā ir īpaša garīgās atpūtas nedēļa kopā ar draudzi, ko nevaru piedzīvot citādāk."

Jānis Upītis

"Nometne ir brīnišķīga atkāpe no ikdienas skrējiena. Tur var ne tikai satikt un samīļot ikdienā garām skrienošos, bet arī dot savai miesai un dvēselei iespēju ieelpot garīgi. Un ir tik labi, ka bērni var nedēļu būt kopā ar kristīgiem draugiem, iepazīstot cits citu tuvāk un veidojot noturīgas attiecības, kam būs liela vērtība nākotnē."

Evija Godiņa

"Es došos uz nometni, lai iepazītu jaunus cilvēkus, satiktu draugus un labi pavadītu laiku."

Emīls Jirgensens