Guntas Dribas liecība

“Ar sirds ticību panākama taisnība un ar mutes liecību pestīšana, jo raksti saka: neviens, kas uz Viņu paļaujas, nepaliks kaunā.” (Rm 10:10)

Gribu liecināt, kā Dievs atbildēja uz manu lūgšanu un mani dziedināja no ļoti smagas pārtikas alerģijas. Ilgu laiku pirms tam es jutu, ka pēc atsevišķu produktu lietošanas jūtos ļoti slikti. Pirms dažiem gadiem nopirku izsvīduma medu, kas man īsā laikā radīja ārkārtīgi smagu alerģiju. Kļuva slikti pilnīgi no visas pārtikas, pat no ūdens. Ārsti nespēja palīdzēt, bet Dievs mani pamācīja, kas man būtu jādara, lai atveseļotos. No Bībeles uz lapas izrakstīju Dieva apsolījumus par dziedināšanu un, tos katru dienu balsī lasot, apliecināju un pateicos Dievam ticībā, ka saskaņā ar Rakstiem Jēzus brūcēs es jau esmu dziedināta. “Viņš nesa mūsu sērgas un ciešanas, un mūsu sāpes viņš bija uzkrāvis sev .. Viņš bija ievainots mūsu pārkāpumu dēļ un mūsu grēku dēļ satriekts. .. ar viņa brūcēm mēs esam dziedināti.” (Jes 53:4–5).

Jo vairāk apsolījumus par dziedināšanu lasīju, jo vairāk auga un nostiprinājās mana ticība lasītajam. Tā kļuva par pārliecību, zināšanu – es esmu dziedināta. Apliecināšana ir ticība darbībā, tā ir kā ticības roka, kas satver Dieva apsolīto un jau sagatavoto – Jēzū nodrošināto dziedināšanu. Jēzus daudziem, ko dziedināja, sacīja: “Tava ticība ir tev palīdzējusi, tevi dziedinājusi, izglābusi.” Mana cīņa ar alerģiju ilga apmēram gadu. Kad Dieva vārdu ikdienas apliecināšanā biju uzcītīga, alerģija mazinājās; tiklīdz es paguru un atslābu, kļuva atkal sliktāk, līdz pienāca brīdis, kad man kļuva skaidrs, ka ilgi tā neturpināsies. Vai nu Kungs mani dziedinās, vai arī – nāve.

Bija pavasaris, kad Rīgā sludināja mācītājs no ASV. Dievs man teica, ka ir man ko sagatavojis, un norādīja uz vienu konkrētu dievkalpojumu. Jau tuvu pie dievkalpojuma beigām, kad ļaudis slavēja Dievu, mācītājs sāka izteikt atziņas par dziedināšanu, ko Svētais Gars īsteno cilvēkiem zālē. Es ilgi gaidīju uz “savu” atziņas vārdu, ko Dievs bija teicis, ka ir man sagatavojis, un kādā brīdī izdzirdēju mācītāju sakām: “Šobrīd Dievs kādam dziedina kuņģi.” Tad sekoja kādi teikumi, kurus es neuztvēru, bet beigās atkal dzirdēju: “Tagad tu vari ēst visu!” Es zināju un sapratu, ka tas ir domāts man. Es izvēlējos ticēt, ka esmu saņēmusi dziedināšanu, tomēr mājupceļā cīnījos ar šaubām, kas uznāca atkal un atkal. Tomēr es sev nemitīgi sacīju: “Es esmu dziedināta. Paldies, Kungs, ka mani dziedināji!”

Mājup ejot, iegāju veikalā un nopirku dažādus pārtikas produktus, jo ES TAČU TAGAD VARU ĒST VISU! Mājās visu sapirkto ieliku ledusskapī, bet pēc pāris stundām ļoti skaidri sadzirdēju Svēto Garu sakām: “Bet tu izņem to gaļu un kāpostus un izvāri!” Tas bija tik negaidīti, ka sastingu, un galvā joņoja domas: “Tātad esmu dziedināta! Ja tagad ticību nedarbināšu un to nedarīšu, varu savu dziedināšanu pazaudēt.” Vienlaikus sirdī ielija milzīgs prieks. Ēdienam vāroties un sākot smaržot, es ar sajūsmu atklāju, ka ir atgriezusies  mana veselīgā spēja pareizi sajust smaržas un garšas. Es biju dziedināta! Nātrene no ādas pilnībā  pazuda pēc pāris nedēļām.

Gribu vēl piebilst, ka esmu pārliecināta: ja iepriekš es savu ticību nebūtu audzējusi un stiprinājusi, apliecinot Rakstu vietas par dziedināšanu, es nebūtu spējusi satvert un paturēt dziedināšanu, ko Dievs deva caur atziņas vārdu dievkalpojumā. Šī apliecināšana allaž bija cīņa, un dažas dienas pirms dziedināšanas saņemšanas, mājās lasot dziedināšanas apsolījumus, bija īpaši grūti izturēt un to nepārtraukt. Bet tad notika lūzums, tāda kā izlaušanās.

Esmu tik ļoti pateicīga Dievam!

Gunta Driba