Mācītājs Intars Jonītis

Ar lielu prieku paziņojam, ka mūsu draudzei pievienojas mācītājs Intars Jonītis ar dzīvesbiedri Ēriku. Līdz šim Intars ir kalpojis Vecpiebalgas draudzē un Jaunpiebalgas Sv. Toma draudzē.

Intars tika aicināts uz sarunām jau iepriekšējās padomes laikā, un viņa kandidatūru izskatījām arī jaunajā sasaukumā. Pēc sarunām ar Rīgas prāvestu un arhibīskapu esam vienisprātis, ka Intars ir tas mācītājs, kuru vēlamies redzēt savā draudzē. Mēs, Jēzus draudzes padome, esam darījuši to labāko, lai Intars iegūtu vispusīgu priekšstatu par Jēzus draudzi – tās pagātni, vērtībām, pārdzīvojumiem un vēlamo skatu uz nākotni. Priecājamies, ka Intars ir atsaucies un ir gatavs pievienoties mūsu kalpošanas darbam.

Mācītāja Intara kalpošana Jēzus draudzē sāksies pakāpeniski – sākumā uz pusslodzi, jo ir jāpabeidz kalpošana līdzšinējās draudzēs. Uz pilnu slodzi jaunais mācītājs kalpos, sākot no nākamās vasaras. Aicinām aizlūgt par abiem mūsu draudzes mācītājiem, un, ja jums ir radušies kādi jautājumi, būsim priecīgi atbildēt.

Jēzus draudzes padome