Draudzes vasaras nometne
Ikgadējā Jēzus draudzes vasaras nometne šogad notiks no 29. jūlija līdz 2. augustam atpūtas kompleksā “Lejastiezumi”. Ikviens mīļi aicināts rezervēt šo laiku brīnišķīgam atvaļinājumam kopā ar Dievu un draudzi.

Šobrīd īpaši uzrunājam tos, kuri vēlas kalpot nometnē ar Dieva dāvātajiem talantiem un dāvanām. Mums ir nepieciešami gan bērnu skolotāji, interešu grupiņu vadītāji, Bībeles stundu skolotāji, sporta aktivitāšu vadītāji, pie naksniņu izdalīšanas, dekorētāji u.c.– ikviena iesaistīšanās var būt par svētību draudzei, tāpēc aicinām atsaukties, rakstot uz e-pastu.

Norādiet, kā vēlaties kalpot nometnē un nebaidieties, ja ideja šķiet ārpus rāmjiem! Šī gada virstēma pārdomām ir ģimene un attiecības tajā – būsim kā ģimene un veidosim nometni kopā!

Par dalības maksu un programmu informācija sekos!

TUVĀKA INFORMĀCIJA, JAUTĀJUMI

Nometnes vadītāja Zane Bikšemob. 28363516