Svētdienas skola

Mīļš sveiciens ikvienam – gan lielam, gan mazam! Šogad Svētdienas skolas tēma būs „Gara augļi”. Katru mēnesi īpaši pievērsīsimies vienam no Gara augļiem, par ko varam lasīt Pāvila vēstulē galatiešiem 5:22, un gada beigās būsim aplūkojuši visus deviņus.

Šogad būs arī daži jaunumi – reizēm notiks atsevišķas zēnu un meiteņu nodarbības (no 11 g. v.), vairāk laika tiks pavadīts grupiņās, biežāk varēsim darboties kopā ar citām grupām.

Arī pieaugušie ir mīļi aicināti pievienoties Bībeles studiju grupai, kurā šogad tiks studēta Pāvila vēstule romiešiem. Varēsiet tajā iedziļināties, jautāt un atbildēt uz citu jautājumiem. Nāciet un baudiet, kādas brīnišķas lietas Tētis atklāj saviem bērniem!

Savukārt, ja sirdī jūtat aicinājumu pievienoties un kalpot Svētdienas skolas darbā, droši dariet to zināmu Svētdienas skolas vadītājām – Alīnai Mežciemai (tālr. 29248070) vai Ievai Baronei (tālr. 28329772).

Pirmā Svētdienas skolas tikšanās reize – jau 11. septembrī plkst. 18.30!