No sirds uz sirdi

Līdz ar Adventa laiku mūsu ikdienas notikumiem pievienojas vēl kas ļoti īpašs. Biežāk nekā citreiz domājam un runājam par Kristus bērniņu, par laiku, kad Viņš nāca pasaulē, un par prieku, jo mums ir dzimis Pestītājs. Ziemsvētkos mēs vēlamies cits citu iepriecināt, un to noteikti darīsim arī šogad. Mūsu draudzē jau daudzus gadus ir jauka tradīcija – visiem kopā sarūpēt senioriem dāvaniņas un, pievienojot tām draudzes apsveikumu, iepriecināt viņus Ziemsvētkos.

Lai to varētu paveikt, aicinu jūs iesaistīties akcijā „No sirds uz sirdi”. Diakonijas darbinieki ir sagatavojuši 150 aploksnes, kurās ir nepieciešamā informācija par dāvanas sagatavošanu un tās saņēmēju. Aploksnes var saņemt draudzes namā, diakonijā, katru dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00, kā arī baznīcas kancelejā pie lietvedes Vitas vai pēc dievkalpojumiem pie aplokšņu izplatītājām – Matildes Kolmas, Elizabetes Čodares, Ilzes Kolmas un Jolantas Cukures.

Sagatavotā dāvana jānogādā draudzes namā vai baznīcas kancelejā līdz 17. decembrim. Būsim ļoti priecīgi par visiem, kas vēlēsies kalpot, no 18. līdz 23. decembrim dāvanas nogādājot adresātiem. Lūdzu pieteikties pa tālruni 28377608.

Paldies par atsaucību, un kalposim no sirds uz sirdi!

Mīlestībā

Jolanta Cukure