Baznīcu Nakts 2017
Ikviens ir mīļi ielūgts piedalīties kultūras notikumā Baznīcu Nakts š.g. 2. jūnijā no plkst.18. Pasākuma dienā baznīcas Rīgā un citur Latvijā būs atvērtas līdz pusnaktij, ļaujot dievnamos ienākt citādi — iepazīstot kristīgo vērtību un kultūras skaistumu.

Arī Jēzus ev. lut. draudze 2. jūnija vakarā vērs vaļā sava dievnama durvis, lai pagodinātu Dievu un priecētu pasākuma apmeklētājus ar dažādām aktivitātēm un priekšnesumiem. Programmā ar saviem talantiem dalīsies mūsu draudzes locekļi. Tāpat tā tiks bagātīgi ieskandināta ar vairāku — gan lokālu, gan starptautisku viesu muzikāliem sniegumiem.

Lai šis laiks un vakars mums visiem ir par apliecinājumu tam, cik brīnumains ir Dieva darbs pie cilvēka!