Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 2012. gads, Nr. 105
Raksta nosaukums: Kalpot Viņam~
Raksta īss kopsavilkums: Svētdienas skolas skolotāja dalās atmiņās par laiku, kad pati, maza būdama, apmeklēja Svētdienas skolu, un par to, kā viņa vēlāk iesaistījās šajā kalpošanā.

Lasīt raksta 1.daļu :::
Lasīt raksta 2.daļu :::

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 2012. gads, Nr. 104
Raksta nosaukums: Svētdienas skolas misija
Raksta īss kopsavilkums: Sadaļā „Misija draudzes nozarēs” ir sniegts īss pārskats par Jēzus draudzes Svētdienas skolas misiju. „Svarīgākais, ko Tu kā kristietis, vari dot savam bērnam, ir Svētdienas skola.”

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 2012. gads, Nr. 103
Raksta nosaukums: Svētdienas skola 2011./2012. mācību gadā
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā ir sniegts īss pārskats par kārtējo Svētdienas skolas mācību gadu, kas noslēdzās 2012. gada maijā.

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 2012. gads, Nr. 102
Raksta nosaukums: Ej un dari!
Raksta īss kopsavilkums: Šajā tematiskajā sadaļā mums ir iespēja iepazīt divus Svētdienas skolas skolotājus – Inesi un Jāni Bambānus. Viņi abi jau ilgus gadus darbojas Svētdienas skolā un dalās savā pieredzē un gūtajās atziņās.

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 2012. gads, Nr. 101
Raksta nosaukums: Mūzika Svētdienas skolā
Raksta īss kopsavilkums: Šī raksta veidošana atklāja patīkamu pārsteigumu, proti, ir pienācis Svētdienas skolas korīša jubilejas gads. Rudenī aprit 20 gadi kopš korīša pastāvēšanas. Vēl svarīga Svētdienas skolas sastāvdaļa ir slavēšana caur dziesmām. Bērniem ir iespēja izpildīt praktisku uzdevumu un pārbaudīt, cik daudz dziesmu viņi zina.

Izdevuma nosaukums, gads, numurs: „Jēzus Draudzes Dzīve” – 2012. gads, Nr. 100

Raksta nosaukums: Kristietis skolā
Raksta īss kopsavilkums: Šajā rakstā ir pievērsta uzmanība tam, kā mūsdienās skolā jūtas bērni, kas ir kristieši. Vai klasē ir vēl kāds cits kristietis? Vai skolēnam pietiek drosmes atzīt, ka viņš ir kristietis? Kāda ir pārējo reakcija uz to? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem ir meklētas, aptaujājot Svētdienas skolas skolēnus.