ALFA kurss ir

16 nodarbību cikls (12 nedēļas) par kristietības pamatjautājumiem

Dalība kursā ir bezmaksas

Alfa kurss ir iespēja ikvienam atklāt kristīgo ticību.
Kurss notiek atbrīvotā, saviesīgā, draudzīgā un jautrā gaisotnē.

Klausies, uzzini, diskutē un atklāj, jautā jebko. Alfa kurss ir vieta, kur neviens jautājums nav pārāk naidīgs, vai muļķīgs.

Alfa kursā ir 16 lekcijas par galvenajām ar kristīgo ticību saistītajām tēmām.

Alfa kursa piedāvāto iespēju izzināt dzīves jēgu izmantojuši vairāk kā 8 miljoni cilvēku visā pasaulē. Alfa kursu organizē lielākās kristīgās konfesijas jau 26 pasaules valstīs.

Alfa kurss ir bez maksas, bet kursa gaitā būs iespēja ziedot vakariņām.

Kam Alfa kurss ir domāts?

Tas ir domāts ikvienam, bet galvenokārt tam, kurš vēlas kaut ko uzzināt par kristietību, vai iepazīt kristietību vairāk, ir jauns kristietis, vai nesen pievienojies draudzei.

Priecāsimies, ja iepriekš piereģistrēsies kursam, nosūtot savu pieteikumu, vārdu, uzvārdu un vecumu uz zemāk norādīto e-pastu, vai arī reģistrēties pie draudzes lietvedes - tas mums palīdzēs prognozēt aptuveno kursa lielumu. Taču tas nav obligāti, tāpēc neraizējies, ja neesi paspējis to izdarīt.

Papildus informācijai, lūgums sazināties ar Alfas komandu 26772677, vai alfa@jezusdraudze.lv, kā arī iespējams apmeklēt http://www.alfakurss.lv/